Lütfen Bekleyiniz
Kutlu Sefer Yoluna Devam Ediyor

Online Bağış

 • Acil Yardım
 • Bakım Onarım
 • Gelir Temini
 • Genel
 • Eğitim
 • Yetim
 • Kurban
 • Su Kuyusu
Acil Yardım Çalışmaları - Filistin
İsrail'in Gazze'ye uyguladığı bombardımanlar sonucu acil yardım çalışmalarımız kapsamında Gazze halkına yardımlarınızı ulaştırıyoruz.
Ev Onarım Projesi
Siyonist işgal çetelerinin bombardımanları sonucu yıkılmış ve zarar görmüş evleri tekrardan onarıyor ve kullanılabilir duruma getiriyoruz. Sizinde desteklerinizle aileler tekrardan evlerine kavuşuyor.
Tuk Tuk Motorsiklet Projesi
Bu proje kapsamında yıllardır işgal altında bulunan Filistin - Gazze'de yardıma muhtaç insanların geçimlerini sağlamaları için Kasalı Motorsiklet dağıtımı gerçekleştirilecektir. Aileler bu motorsiklet ile geçimlerini sağlayacaklardır.
Zeytin Ağacı Projesi
Filistin'in her şehrinde olduğu gibi Gazze'nin önemli gelir kaynaklarından biri de zeytin ve zeytinyağıdır. İşgalci siyonistler her fırsatta Müslümanların arazilerine ve evlerine saldırarak zarar vermektedir. Son 20 yıl içerisinde Gazze'nin en önemli gelir kaynaklarında biri olan zeytin bahçelerinin bir çoğu bombaların hedefi haline geldi. Bu proje ile Gazze'de yıkılan bahçeler tekrar yeşeriyor.
Sadaka
Derneğimiz, ülke ve bölgelerdeki mağdur, yoksul ve mazlumları belirleyip, kendine emanet edilmiş olan sadaka bağışlarını tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor
Serbest Bağış
Derneğimiz, Bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş; savaş tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş tüm insanlara insani yardımlarınızı ulaştırıyor.
Zekat
Zekat bağışlarınız kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin, savaşların mağdur ettiği çaresiz insanların derdine derman oluyor.
Hafızlık Okulu (aylık)
Gazze Mavi Marmara Hafızlık Okulu, çalışmalarına 2020 yılında Filistin'in Gazze Şeridi'nde başlamış bir eğitim kurumudur. Bu kurumda Filistinli öğrenciler tamamen ücretsiz hafızlık eğitimi almaktadır. Bu sayede Filistinli gençlerin eğitim seviyelerinin yükseltilmesi ve ilmi kazanımları elde etmeleri sağlanmaktadır.
Hafızlık Okulu (yıllık)
Bu proje Filistin Gazze'de bulunan Mavi Marmara Hafızlık Okulu bünyesinde, orada yaşayan gençlere yönelik Kur'an hafızlığı dersleri verilmesini hedeflemektedir. Bu bağlamda toplamda senelik 100 öğrenciye ders verilecektir.
Yetim Mevcut Sponsorluğu
Yetimlerin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılıyoruz. Onlara sponsor değil aile oluyoruz.
Yetim (Yeni Sponsorluk)
Yetimlerin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılıyoruz. Onlara sponsor değil aile oluyoruz.
Yetim Destekleme (Serbest)
Derneğimiz, ülke ve bölgelerdeki mağdur, yoksul ve mazlumları belirleyip, kendine emanet edilmiş olan sadaka bağışlarını tüm dünyadaki ihtiyaç sahibi yetim ailelerine ulaştırıyor.
Şükür Kurbanı
Yoksulluğun binbir yüzünü gören Afrika'da, vekaletinizle adak, akika ve şükür kurbanlarınızı kesiyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Adak Kurbanı
Yoksulluğun binbir yüzünü gören Afrika'da, vekaletinizle adak, akika ve şükür kurbanlarınızı kesiyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Su Kuyusu
Afrika ve Asya bölgesi başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde insanlar günlük su ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kilometrelerce yürümek zorunda kalıyor. Derneğimiz bu sorunların önüne geçebilmek için su temini projelerini hayata geçirerek susuzluğa çare oluyor.
Su Kuyusu (Serbest)
Derneğimiz, su sorunlarının önüne geçebilmek için su temini projelerini hayata geçirerek susuzluğa çare oluyor.

Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

 • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
 • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
 • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz
SSL Şifreleme
Güvenli Ödeme
3D Secure
Doğrulama