Lütfen Bekleyiniz
Kutlu Sefer Yoluna Devam Ediyor

Online Bağış

 • Ramazan
 • Acil Yardım
 • Bakım Onarım
 • Gelir Temini
 • Genel
 • Eğitim
 • Yetim
 • Kurban
 • Su Kuyusu
Ramazan Kumanya Paketi
Kumanya paketleri dünyanın dört bir yanında sıcacık yemeklere dönüşüyor. Aileler iftar ve sahur sofralarında bir araya geliyorlar.
Zekat
Bu Ramazan öncelikle ülkemizde, daha sonra kriz bölgelerinde bizi bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız. Siz de zekatlarınızla, ülkemizdeki deprem bölgelerine ve dünyadaki kriz bölgelerine destek olabilir; yaralarını sarabilirsiniz.
Fitre
Siz de fitre bağışlarınızla, ülkemizdeki deprem bölgelerine ve dünyadaki kriz bölgelerine destek olabilir; yaralarını sarabilirsiniz. Bu zor günlerde ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayalım. 70 TL veya daha fazla miktarda fitre bağışı yapabilirsiniz.
Fidye
Siz de fidye bağışlarınızla, ülkemizdeki deprem bölgelerine ve dünyadaki kriz bölgelerine destek olabilir; yaralarını sarabilirsiniz.
Deprem - Hijyen Paketi
Bu Sefer Dayanışma Vakti Türkiye'nin 10 ilini etkileyen depremde, binlerce kişi hayatını kaybetti ve milyonlarca kişi derinden etkilendi. Deprem bölgesi acil hijyen ve temizlik malzemelerine ihtiyaç duyuyor. Sende destek ol.
Deprem - Büyükbaş Hayvan Desteği
Türkiye'nin 10 ilini etkileyen depremde, binlerce kişi hayatını kaybetti ve milyonlarca kişi derinden etkilendi. Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesindeki Fazilet Teyzemiz geçimini hayvancılıkla sağlıyor. Yeni bir hayat kurabilmesi için Fazilet Teyzemize büyükbaş hayvan alıyoruz. Sende destek olmak istermisin?
Deprem - Acil Yardım
Deprem yıkıcı olsa da kardeşlik onarır. Türkiye'nin 10 ilini etkileyen depremde, binlerce kişi hayatını kaybetti ve milyonlarca kişi derinden etkilendi. Deprem bölgesine yapılan acil yardım dağıtımları için sende destek ol.
Ev Onarım Projesi
Siyonist işgal çetelerinin bombardımanları sonucu yıkılmış ve zarar görmüş evleri tekrardan onarıyor ve kullanılabilir duruma getiriyoruz. Sizinde desteklerinizle aileler tekrardan evlerine kavuşuyor.
Tuk Tuk Motorsiklet Projesi
Bu proje kapsamında yıllardır işgal altında bulunan Filistin - Gazze'de yardıma muhtaç insanların geçimlerini sağlamaları için Kasalı Motorsiklet dağıtımı gerçekleştirilecektir. Aileler bu motorsiklet ile geçimlerini sağlayacaklardır.
Tavuk Çiftliği Projesi
“Gelir Temini” projemizle yardıma muhtaç kişilere “devamlı verme” eylemi yerine onların kendi ayakları üzerinde durabilecekleri ve yaşamlarını idame ettirebilecekleri çözümler ortaya koymaktayız. Her bağış ömür boyu meyve verecek bir eyleme dönüşüyor.
Zeytin Ağacı Projesi
Filistin'in her şehrinde olduğu gibi Gazze'nin önemli gelir kaynaklarından biri de zeytin ve zeytinyağıdır. İşgalci siyonistler her fırsatta Müslümanların arazilerine ve evlerine saldırarak zarar vermektedir. Son 20 yıl içerisinde Gazze'nin en önemli gelir kaynaklarında biri olan zeytin bahçelerinin bir çoğu bombaların hedefi haline geldi. Bu proje ile Gazze'de yıkılan bahçeler tekrar yeşeriyor.
Sadaka
Derneğimiz, ülke ve bölgelerdeki mağdur, yoksul ve mazlumları belirleyip, kendine emanet edilmiş olan sadaka bağışlarını tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor
Serbest Bağış
Derneğimiz, Bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş; savaş tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş tüm insanlara insani yardımlarınızı ulaştırıyor.
Hafızlık Okulu (aylık)
Gazze Mavi Marmara Hafızlık Okulu, çalışmalarına 2020 yılında Filistin'in Gazze Şeridi'nde başlamış bir eğitim kurumudur. Bu kurumda Filistinli öğrenciler tamamen ücretsiz hafızlık eğitimi almaktadır. Bu sayede Filistinli gençlerin eğitim seviyelerinin yükseltilmesi ve ilmi kazanımları elde etmeleri sağlanmaktadır.
Hafızlık Okulu (yıllık)
Bu proje Filistin Gazze'de bulunan Mavi Marmara Hafızlık Okulu bünyesinde, orada yaşayan gençlere yönelik Kur'an hafızlığı dersleri verilmesini hedeflemektedir. Bu bağlamda toplamda senelik 100 öğrenciye ders verilecektir.
Yetim Mevcut Sponsorluğu
Yetimlerin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılıyoruz. Onlara sponsor değil aile oluyoruz.
Yetim (Yeni Sponsorluk)
Yetimlerin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılıyoruz. Onlara sponsor değil aile oluyoruz.
Yetim Destekleme (Serbest)
Derneğimiz, ülke ve bölgelerdeki mağdur, yoksul ve mazlumları belirleyip, kendine emanet edilmiş olan sadaka bağışlarını tüm dünyadaki ihtiyaç sahibi yetim ailelerine ulaştırıyor.
Şükür Kurbanı
Yoksulluğun binbir yüzünü gören Afrika'da, vekaletinizle adak, akika ve şükür kurbanlarınızı kesiyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Adak Kurbanı
Yoksulluğun binbir yüzünü gören Afrika'da, vekaletinizle adak, akika ve şükür kurbanlarınızı kesiyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Su Kuyusu
Afrika ve Asya bölgesi başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde insanlar günlük su ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kilometrelerce yürümek zorunda kalıyor. Derneğimiz bu sorunların önüne geçebilmek için su temini projelerini hayata geçirerek susuzluğa çare oluyor.
Su Kuyusu (Serbest)
Derneğimiz, su sorunlarının önüne geçebilmek için su temini projelerini hayata geçirerek susuzluğa çare oluyor.

Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

 • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
 • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
 • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz
SSL Şifreleme
Güvenli Ödeme
3D Secure
Doğrulama