Lütfen Bekleyiniz
Kutlu Sefer Yoluna Devam Ediyor

Online Bağış

 • Özgürlük Filosu
 • Filistin Acil Yardım
 • Gelir Temini
 • Genel
 • Eğitim
 • Yetim
 • Su Kuyusu
 • Kurban
Rotamız Gazze Yükümüz İyilik
Uluslararası Özgürlük Filosu Koalisyonu Gazze için tekrardan yola çıkıyor. Abluka ve ambargonun kaldırılıp, soykırımın son bulması için şimdi destek zamanı. Gemi alımı ve acil insani yardım malzemeleri için sen de destek ol.
Ev Onarım Projesi
Siyonist işgal çetelerinin bombardımanları sonucu Gazze'de yıkılmış ve zarar görmüş evleri tekrardan onarıyor ve kullanılabilir duruma getiriyoruz. Kardeşlik Çatısına Bir Tuğlada Sen Koy !
Bir Ambulans ile Bin Cana Dokun
İşgal güçleri son 2 ayda Gazze'de bulunan Ambulansları hedef alıyor. Hastanelerin kullanılamaz hale geldiği Gazze'de, Ambulanslar yaralıları tedavi etmeye devam ediyor. Sen de bir Ambulans bağışla Gazze'de bir hayata dokun.
Filistin - Acil Yardım
Siyonist işgal güçlerinin işgal ve zulmüne maruz kalan Filistin halkının yaralarını sarmak için acil yardım çalışmalarımızı başlattık. Sizde destek olarak yaralarına merhem olabilirsiniz.
Gelir Temini -Lübnan
Lübnan’da Filistinli Mülteci Kamplarında hayatta kalma mücadelesi veren yetim aileleri için yola çıkıyoruz. Bu proje sayesinde zorla memleketlerinden ayrılmış olan Filistinli yetim annelerine dikiş makinaları dağıtımı ve dükkan açılışları yaparak gelir temini oluşturmaları için destek oluyoruz.
Zeytin Ağacı Projesi
Filistin'in her şehrinde olduğu gibi Gazze'nin önemli gelir kaynaklarından biri de zeytin ve zeytinyağıdır. İşgalci siyonistler her fırsatta Müslümanların arazilerine ve evlerine saldırarak zarar vermektedir. Son 20 yıl içerisinde Gazze'nin en önemli gelir kaynaklarında biri olan zeytin bahçelerinin bir çoğu bombaların hedefi haline geldi. Bu proje ile Gazze'de yıkılan bahçeler tekrar yeşeriyor.
Tavuk Çiftliği Projesi
“Gelir Temini” projemizle yardıma muhtaç kişilere “devamlı verme” eylemi yerine onların kendi ayakları üzerinde durabilecekleri ve yaşamlarını idame ettirebilecekleri çözümler ortaya koymaktayız. Her bağış ömür boyu meyve verecek bir eyleme dönüşüyor.
Tuk Tuk Motorsiklet Projesi
Bu proje kapsamında yıllardır işgal altında bulunan Filistin - Gazze'de yardıma muhtaç insanların geçimlerini sağlamaları için Kasalı Motorsiklet dağıtımı gerçekleştirilecektir. Aileler bu motorsiklet ile geçimlerini sağlayacaklardır.
Sadaka
Derneğimiz, ülke ve bölgelerdeki mağdur, yoksul ve mazlumları belirleyip, kendine emanet edilmiş olan sadaka bağışlarını tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.
Serbest Bağış
Derneğimiz, Bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş; savaş tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş tüm insanlara insani yardımlarınızı ulaştırıyor.
Zekat
Bu Ramazan öncelikle ülkemizde, daha sonra kriz bölgelerinde bizi bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız. Siz de zekatlarınızla, ülkemizdeki deprem bölgelerine ve dünyadaki kriz bölgelerine destek olabilir; yaralarını sarabilirsiniz.
Hafızlık Okulu (yıllık)
Bu proje Filistin Gazze'de bulunan Mavi Marmara Hafızlık Okulu bünyesinde, orada yaşayan gençlere yönelik Kur'an hafızlığı dersleri verilmesini hedeflemektedir. Bu bağlamda toplamda senelik 100 öğrenciye ders verilecektir.
Gazze Hafızlık Okulu (aylık)
Neredeyse son 1 asırdır işgal ve ambargonun etkisiyle tam bir açık hava hapishanesine dönen Gazze'de sende bir hafıza sponsor olarak geleceğine ışık tutabilirsin.
Okul Çantası ve Kırtasiye Yardımı
Tam 74 yıldır Filistin'de devam eden siyonist işgalin neticesinde, halkın en temel ihtiyaçlarından biri olan eğitim hakkına ulaşmak bir hayli zorlaştı. Filistin topraklarında bir çocuk okul okuyabilme hayaliyle büyürken, sosyal hayatta yaşadığı ekonomik krizlerle hiçbir eğitim materyaline ulaşamıyor. Bu proje ile 2023 eğitim dönemine hazırlanan çocukların kırtasiye ve okul ihtiyaçlarının alınması ve işgale karşı bilgiyle kuşanan nesillerin yetişmesi hedeflenmektedir.
Yetim Destekleme (Serbest)
Derneğimiz, ülke ve bölgelerdeki mağdur, yoksul ve mazlumları belirleyip, kendine emanet edilmiş olan sadaka bağışlarını tüm dünyadaki ihtiyaç sahibi yetim ailelerine ulaştırıyor.
Yetim Mevcut Sponsorluğu
Yetimlerin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılıyoruz. Onlara sponsor değil aile oluyoruz.
Yetim (Yeni Sponsorluk)
Yetimlerin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılıyoruz. Onlara sponsor değil aile oluyoruz.
Su Kuyusu (Serbest)
Derneğimiz, su sorunlarının önüne geçebilmek için su temini projelerini hayata geçirerek susuzluğa çare oluyor.
Su Kuyusu
Afrika ve Asya bölgesi başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde insanlar günlük su ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kilometrelerce yürümek zorunda kalıyor. Derneğimiz bu sorunların önüne geçebilmek için su temini projelerini hayata geçirerek susuzluğa çare oluyor.
Adak Kurbanı
Yoksulluğun binbir yüzünü gören Afrika'da, vekaletinizle adak, akika ve şükür kurbanlarınızı kesiyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Akika Kurbanı
Yoksulluğun binbir yüzünü gören Afrika'da, vekaletinizle adak, akika ve şükür kurbanlarınızı kesiyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Şükür Kurbanı
Yoksulluğun binbir yüzünü gören Afrika'da, vekaletinizle adak, akika ve şükür kurbanlarınızı kesiyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

 • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
 • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
 • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz
SSL Şifreleme
Güvenli Ödeme
3D Secure
Doğrulama